Kursy językowe

Kurs języka niderlandzkiego – niezbędny do pracy w Belgii

Decyzja o zamieszkaniu w nowym kraju i podjęciu w nim pracy to zwykle spore wyzwanie i wydarzenie, które łączy się z dużym stresem. Stajemy przecież przed koniecznością przeniesienia swojego życia w odległe miejsce i tu możemy natrafić na tzw. barierę językową. Umiejętność skutecznej komunikacji jest w naszym życiu szalenie ważna, a szczególnego znaczenia nabiera ona w przypadku, kiedy podejmujemy pracę z ludźmi. A taką pracą z pewnością jest zawód pielęgniarki. Dlatego wszystkim osobom, które zdecydują się wyjechać do pracy w Belgii, za pośrednictwem naszego biura, oferujemy uczestnictwo w dofinansowanym kursie języka niderlandzkiego przygotowanym zgodnie z medyczną tematyką i słownictwem.

Do wyboru oferujemy dwie możliwości uczestnictwa w kursie językowym:

Szkolenie ‘Blended Learning’

Uczestnictwo w kursie jest bardzo łatwe i wymaga jedynie posiadania dostępu do Internetu. Program szkoleniowy został opracowany przez profesjonalną szkołę językową i wykorzystuje dwie metody nauki –samodzielne lekcje z programem e-learnigowym oraz lekcje z lektorem, które odbywają się za pomocą komunikatora internetowego (np. Skype) na zasadzie telekonferencji.
Chcemy wszystkich naszych kandydatów do pracy wyposażyć w wiedzę, która pozwoli na przeprowadzenie prostej konwersacji, zrozumienie poleceń, możliwość zadawania pytań. Kurs trwa około 1,5 miesięca i kończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego znajomość języka na danym poziomie.

Kurs tradycyjny

Istnieje możliwość zorganizowania intensywnego kursu stacjonarnego, podczas którego nauka języka odbywa się metodą tradycyjną, przy udziale lektora. Zajęcia odbywają się w małej grupie, zgodnie z wspólnie ustalonym czasem trwania oraz tematyką zajęć. Po zakończeniu nauki uczestnicy mają możliwość napisania testu sprawdzającego nowe umiejętności.

Po rozpoczęciu pracy w Belgii nauka języka jest kontynuowana na miejscu. Jeśli więc obawiają się Państwo aplikować do pracy za granicą z powodu braku znajomości języka, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Zadbamy, aby przeniesienie się do nowego kraju było jak najmniej stresujące i łagodne.

 

NIEMIECKI W MIEJSCU PRACY
Jednym z warunków jakie należy spełnić aby wyjechać do pracy w Niemczech lub Szwajcarii to znajomość języka niemieckiego.

W Szwajcarii wymagany poziom to B2.

W Niemczech jest możliwość podjęcia pracy gdy poziom języka jest A2, ale wiąże się to z pracą przed uznaniem kwalifikacji i niższymi zarobkami.

Oferujemy możliwość podniesienia swoich kwalifikacji językowych z poziomu B1 na poziom B2, oraz z poziomu A2 na B1.

Zapraszamy do darmowego skorzystania z następujących serwisów językowych:

Nauka odbywa się on-line – wystarczy komputer z dostępem do Internetu i zainstalowany komunikator (np. Skype). Nie tracisz więc czasu, ani pieniędzy na dojazdy, jak również nie przerywasz nauki z powodu wyjazdu, choroby czy opieki nad dzieckiem. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, legitymujących się profesjonalną znajomością języka, przygotowaniem metodycznym, jak również doświadczeniem w nauczaniu. Każda jednostka lekcyjna to 50 minut efektywnej nauki z nauczycielem.

Firmy szkoleniowe, z którymi współpracujemy oferują preferencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu!

skontaktuj się z nami
Infolinia 77 441 45 02
513 157 518 lub 512 198 101 bialypersonel
aktualne oferty pracy
Informacje o kursach językowych dla podejmujących pracę
- język niemiecki
- język holenderski
dowiedz się więcej