O firmie

Link2europe jest polsko-belgijską firmą specjalizującą się w międzynarodowej rekrutacji specjalistów różnych branż. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach związanych z rekrutacją personelu dla firm zagranicznych serwis ten dedykujemy pracownikom sektora medycznego.

Polskim pielęgniarkom, pielęgniarzom, opiekunkom osób starszych oraz lekarzom różnych specjalizacji dajemy możliwość pewnego i stałego zatrudnienia oraz pełny zakres usług związanych z dopełnieniem formalności. Bardzo starannie przeprowadzamy procesy rekrutacyjne, rzetelnie informujemy o warunkach zatrudnienia i doradzamy o możliwościach rozwoju kariery. Oferujemy profesjonalną obsługę. Liczymy na długotrwałą współpracę z każdą z zatrudnionych u nas osób.

Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w kontaktach z partnerami zagranicznymi, a także wieloletnią praktykę w realizacji międzynarodowych projektów rekrutacyjnych. Wszyscy nasi konsultanci posiadają wykształcenie kierunkowe z zakresu psychologii społecznej. Dysponują także fachową wiedzą z zakresu rekrutacji, doradztwa personalnego i zarządzania zasobami ludzkimi.

skontaktuj się z nami
Infolinia 77 441 45 02
513 157 518 lub 512 198 101 bialypersonel
aktualne oferty pracy
Informacje o kursach językowych dla podejmujących pracę
- język niemiecki
- język holenderski
dowiedz się więcej