Pośrednictwo pracy za granicą

Jesteśmy specjalistami w rekrutacji międzynarodowej. Od początku istnienia Link2europe nasi pracownicy przeprowadzili wiele udanych procesów rekrutacyjnych dla partnerów z Polski oraz krajów Europy Zachodniej. Jesteśmy dumni z tego, że nasi Klienci a także pozyskani pracownicy zaufali nam przy kolejnych projektach rekomendując innym nasze usługi. Każdego roku zwiększamy zakres działalności o nowe kraje i branże. Dzięki nowym doświadczeniom jesteśmy pewni, iż z powodzeniem sprostamy najtrudniejszym projektom!

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami agencje pośrednictwa pracy oraz firmy z krajów całej Europy, zainteresowane nawiązaniem i kontynuowaniem relacji biznesowych.

Każdą propozycję współpracy rozpatrujemy indywidualnie i ze szczególną uwagą.

Ze swojej strony gwarantujemy determinację, uczciwość i lojalność.

Docieramy do najlepszych Kandydatów wykorzystując sprawdzone metody rekrutacyjne: search and selection, kampanie ogłoszeniowe, działania networkingowe, sięgamy do zasobów własnej baza danych. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Kierujemy do pracy za granicą personel medyczny oraz specjalistów różnych branż.

Doskonale orientujemy się w następujących sektorach rynku: Transport i logistyka, energetyka, metalurgia, produkcja, budownictwo, inżynieria i technika, FMCG, medycyna, handel, gastronomia i hotelarstwo.

Firma w pełni docenia fakt, iż powodzenie rekrutacji zależy od szybkości działania, dlatego też prezentujemy pierwszych Kandydatów w niektórych przypadkach już po 3ch dniach od momentu rozpoczęcia poszukiwań.

Oferujemy pełną gwarancję na wykonane przez siebie usługi rekrutacyjne. Okres gwarancji uzależniony jest od typu stanowiska.

Dlaczego warto?

  • Link2europe poprzez kompleksową obsługę w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi pomaga swoim Klientom osiągać sukces w biznesie.
  • Gruntowna analiza potrzeb oraz oczekiwań pozwala nam na wybranie najskuteczniejszych narzędzi przy realizacji każdego projektu.
  • Wierzymy, że o wartości przedsiębiorstwa stanowią zatrudnieni w nim ludzie. Tylko dzięki ich kompetencjom i zaangażowaniu możliwy jest sukces firmy.
  • W Link2europe dajemy ludziom realne szanse na rozwój zawodowy i osobisty, dlatego dbamy o wysoką jakość merytoryczną prowadzonych przez nas działań.
  • Stosujemy zasady etyki zawodowej.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami naszej oferty zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz do osobistego kontaktu.

dział handlowy (krajowy) tel. +48 500 233 347
skype : l2egrzegorz
mail: grzegorz@link2europe.pl
dział handlowy (EU) tel. +48 515 233 504
skype : hanna.grochowska1
mail: h.grochowska@link2europe.pl
skontaktuj się z nami
Infolinia 77 441 45 02
513 157 518 lub 512 198 101 bialypersonel
aktualne oferty pracy
Informacje o kursach językowych dla podejmujących pracę
- język niemiecki
- język holenderski
dowiedz się więcej